Podnikatelia, využívajte bezplatné služby NPC v regiónoch, čítajte, dozviete sa viac

Podnikatelia, využívajte bezplatné služby NPC v regiónoch, čítajte, dozviete sa viac

Ešte koncom roka 2017 začala Slovak Business Agency (SBA) s aktivitami Národného podnikateľského centra (NPC) v krajských mestách. Konateľ spoločnosti MSP-CONSULT, s.r.o., Ing. Stanislav Horváth, je priamo zapojený do práce v pobočke NPC Trnava, s možnosťou spolupráce v konzultačných službách v celej SR formou vedľajšej činnosti.

Podnikatelia, využite bezplatné poradenstvo siete konzultantov NPC – Národného podnikateľského centra v Trnave (financovanie firmy, marketing, právo, dane, účtovníctvo a iné oblasti). Táto služba je nepriamou formou štátnej pomoci, ak ste podnik z kategórie MSP, radi Vám pomôžeme so splnením podmienok pre jej bezplatné poskytnutie.

Napíšte nám na niektorú z adries: rp.tt@npc.sk, alebo tiež priamo na adresy kolegov: kovac@sbagency.sk, plassiard@sbagency.sk, ihnat@sbagency.sk, lojova@sbagency.sk), kollarova@sbagency.sk.

Informácie o ďalších aktivitách firmy MSP-CONSULT, s.r.o., Trnava, nájdete na aktualitách tejto stránky www.mspconsult.sk. Viac sa dozviete na čísle 0903 29 39 40, alebo na FB-profile Ing. Stanislava Horvátha (podstránka Msp-Consult).

Sledujte tiež webové stránky Slovak Business Agency (www.sbagency.sk), všetko o službách projektu NPC v regiónoch sa dozviete na:

https://www.npc.sk