O firme

Prečo práve MSP-CONSULT ako poradca na spoluprácu ?

Vitajte na stránke MSP-CONSULT, s.r.o., priatelia, ako konateľ poradenskej firmy (podnikateľské poradenstvo – business consulting) by som Vás rad oslovil ponukou, ktorú nemusíte hľadať len v nadnárodných firmách:

Grantové poradenstvo
Možnosti dotácií (“eurofondy”a iné finančné zdroje) pre investičné projekty firiem, miest a obcí, investičné stimuly a štátna pomoc
Finančná analýza firiem
Cash flow a návratnosť projektov, eliminácia rizík
Odborná spolupráca
Pri realizácii projektov, sieť spolupracujúcich firiem
Všeobecná hodnota firiem
Vo forme štúdií, nejde o znalecké posudky
presentation

Verím, že manažérske a konzultačné skúsenosti, odbornosť, intuícia, ale aj spolupráca s poprednými spoločnosťami (STU Scientific, s.r.o., PNO SK, s.r.o. – európske granty, iné verejné zdroje, investičné stimuly) sú našou konkurenčnou výhodou, ktorá môže vyriešiť problémy strategického i operatívneho riadenia Vašich firiem, vrátane  ochrany Vašich záujmov elimináciou rizík.

Takže prečo my?

20 rokov praxe v riadení priemyselných firiem (IT a organizácia riadenia na začiatku kariéry, potom personálny a finačný manažment) a viac ako  15 rokov praxe konzultanta v podporných programoch a grantoch (ale aj prax hodnotiteľa 100-120 projektov, zaradenie do databázy expertov Slovak Business Agency pre startupy v rámci národného projektu NPC (2014), resp. zaradenie do databázy firmy Centire www.grantexpert.sk (2015)) a odborná spolupráca (daňový poradca, audítorka, externí právnici, odborníci vo verejnom obstarávaní firmy KVO, s.r.o.), to je odborné zázemie, ktoré pokryje šírku Vašich problémov a potrieb.  Tešíme sa na spoluprácu.

Ing. Stanislav Horváth, konateľ spoločnosti MSP-CONSULT, s.r.o.

Ako Vám môžeme pomôct?

Skúsenosti spoločnosti siahajú až do obdobia prípravy a implementácie predvstupových fondov EÚ.

Stanislav is a respectful manager and advisor, doing the maximum for his customers.

Rene Deprez
Konateľ, Drevocom, s.r.o.

Od začiatku spolupráce som na moje požiadavky dostal vždy promptnú odpoveď. Prístup pána Horvátha hodnotím veľmi dobre, bol ochotný, poskytoval rýchle odpovede a cenné rady.

Ing. Juraj Tomlain, PhD.
Konateľ, T - Industry, s.r.o.